statystyka
niedziela, 13 grudnia 2015

Komitet Obrony Demokracji Wczoraj o 12:16 · Pierwsze oficjalne szacunki mówią o 50 tys. uczestników! WEDŁUG POLICJI 70 TYS. Dziękujemy!

Źródło: Komitet Obrony Demokracji

Chyba powinni się przemianować. W tym momencie po prostu kłamią w żywe oczy. Ja rozumiem, że można naciągać szacunki, bo radość dwoi czy troi w oczach, ale przypisywanie innym tego, czego nie powiedzieli, to już jest zdecydowana przesada. Dlaczego? Policja podaje całkowicie odmienne dane na temat tego, ile osób wzięło udział we wczorajszej demonstracji:

Z policyjnych danych wynika, że we wczorajszej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji wzięło udział od 17-20 tysięcy uczestników.

To mówi samo za siebie.

17:52, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 grudnia 2015

Gdyby ktoś wątpił, czego broni Komitet Obrony Demokracji, to pełną świadomość powinno mu dać to:

KOD zablokował mi możliwość komentowania po tym, jak wrzuciłem linka do strony pokazującej prawie 50 przypadków zignorowania przez PO orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, a następnie, po jego ukryciu prze admina, wskazałem publicznie, że nie bronią demokracji, tylko atakują PiS.11:42, yarpenzirgin , Krótkie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 07 grudnia 2015

Dla zainteresowany informacja: Na Lustrze zamieściłem wpis dotyczący "analizy" projektu zmian w regulaminie Sejmu wykonanej przez Komitet Obrony Demokracji. Zapraszam do lektury:

Nowy regulamin Sejmu według KOD

13:47, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »

Nóż się w kieszeni otwiera, kiedy widzi się takie rzeczy. Projekt ustawy wpłynął do Sejmu w grudniu 2013 roku i przez prawie dwa lata nie odbyło się nawet jego pierwsze czytanie!

Patrząc na takie rzeczy trudno nie wstawiać w do nazwy PO słówka "nie" i czytać jej jako "Platforma nieObywatelska", skoro ignorowali obywatelskie projekty ustaw.Tagi: polityka
11:57, yarpenzirgin , Krótkie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 grudnia 2015

Na Facebooku, zwiedzając stroną Komitetu Obrony Demokracji, trafiłem na taką grafikę:

Przyznam się, że mnie rozbawiła ta próba manipulacji czytelnikiem, bo w końcu trzeba być mało ogarniętym, aby nie zauważyć, że to działa w obie strony. W końcu przecież można też zrobić analogiczną grafikę dla PO i Nowoczesnej.pl i zamieścić na niej informację, że na obie te partie głosowało odpowiednio 3 661 474 i 1 155 370 wyborców, a nie głosowało na nich, bagatela, 26 812 306 obywateli RP.

 14:50, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
piątek, 04 grudnia 2015

Podobno prezydent trzy razy złamał Konstytucję RP:

  1. Ułaskawiając Kamińskiego.
  2. Nie zaprzysięgając sędziów Trybunału Konstytucyjnego wybranych za rządów PO.
  3. Zaprzysięgając sędziów TK, których wybrano za rządów PiS.

Na oko powinny więc istnieć co najmniej dwa artykuły Konstytucji, które złamał prezydent.

Konia z rzędem osobie, która wskaże artykuły Konstytucji złamane przez prezydenta Dudę. 

22:30, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 grudnia 2015

W Urzędzie Pracy powiedziano dzisiaj, że oczywiście mogą sfinansować kurs dokształcający, ale pod warunkiem, że wcześniej znajdzie się jakiś pracodawca, który zobowiąże się zatrudnić bezrobotnego po zakończeniu szkolenia. Tylko jaka firma będzie czekała x czasu na pracownika, który dopiero się przeszkoli w danej dziedzinie, skoro od ręki mogą zatrudnić kogoś, kto już ma odpowiednie wykształcenie?

Im dłużej i częściej kontaktuję się z UP tym bardziej jestem przekonany, że to rzeczywiście jest urząd pracy. Oczywiście dla osób, które są tam zatrudnione, bo poszukujący pracy na jego pomoc nie bardzo mogą liczyć.

17:46, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
sobota, 28 listopada 2015

Siedzi człowiek. Tworzy tony tekstu, przekonuje, prezentuje argumenty i dowody. I nic. Zero efektu. Ślęczy nad książkami, Pismem Świętym, dokumentami aby wskazać istotne sprawy. I po po co?

Aby dostać opinię, delikatnie mówiąc, mało pochlebną. Że upierdliwy. Że przeinacza Biblię. Że usprawiedliwia grzech. 

Jaki w tym sens?

Czy ja jestem jakiś nienormalny, że nie wystarcza dla mnie jako dowód przekonanie, że coś jest tak, jak ktoś sobie wymyślił? Że "widzę" to dla mnie za mało aby skreślić szczerość modlitwy drugiego człowieka? Że to nie wystarcza do oceny, iż ktoś popełnia bałwochwalstwo klęcząc przed obrazem?

Raczej nie jestem, że domagam się twardych dowodów winy. Przecież nie można nikogo skazać na podstawie "bo ja uważam, że on popełnił przestępstwo".

Może nie jest normalne to, że się przejmuję. Bo kto normalny by się przejmował, że jakiś anonimowy człowiek w internecie opowiada bzdury i kłamstwa na temat Kościoła i katolików, a ktoś inny w te jego teksty uwierzy?

Nie wiem.

Po prostu już nie wiem. Zwykła, bezmyślna opinia świadka Jehowy, który wywalił mnie z forum, bo de facto obaliłem jego argumentację w innym temacie, załatwiła mi doła z powodu obnażenia bezsensowności tych wszystkich starań, aby moi rozmówcy zrozumieli, że nie można kogoś oskarżać o to, że nie modli się szczerze, na podstawie własnych przekonań odnośnie tego, jak należy się modlić.

 

Może wykasuję też ten post... Jaki sens ma wylewanie żali na forum publicznym? Chyba po prostu muszę się wygadać... W sumie i tak tego nikt nie przeczyta.

16:08, yarpenatw
Link Komentarze (2) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 40