statystyka
poniedziałek, 07 marca 2016

Czym się różni polemika przeciwnika płaskiej Ziemi od polemiki kogoś, kto uważa, że Ziemia nie jest kulą? No cóż, każdy może się przekonać porównując ze sobą te dwa filmy:Najlepiej to zrobić w takiej kolejności, jak wstawiłem oba filmy. Wnioski, które się nasuwają, są bardzo smutne.

08:32, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 marca 2016

Jeżeli zaczniesz polemizować z tezami głoszonymi przez piewców płaskiej Ziemi w miejscu, w którym mają władzę nad komentarzami, to gwarantowane jest, że nie opublikują tych, które podważają głoszone przez nich tezy.

10:54, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 grudnia 2015

FAŁSZYWY ALARM BOMBOWY PRETEKSTEM DLA WŁADZ, ABY PRZERWAĆ DEMONSTRACJĘ W WARSZAWIE....NO COMMENT

Źródło: Komitet Obrony Demokracji

No proszę, KOD znowu kłamie. W rzeczywistości było tak:

"Mariusz Mrozek wyjaśnił, że informacja o rzekomym podłożeniu ładunku wybuchowego w pobliżu Sejmu wpłynęła do dyżurnego z Centrum Powiadomienia Ratunkowego. – Następnie została przekazana nam, a my przekazaliśmy sprawę CBŚP w celu uwiarygodnienia doniesień. CBŚP wydało rekomendację, by nie przeprowadzać ewakuacji. Organizator podjął jednak inną decyzję i zakończył zgromadzenie – powiedział Mariusz Mrozek."

KOD sam rozwiązał zgromadzenie, a kłamie, że to władze przerwały demonstracje w Warszawie. Oczywiście kto by się przejmował, że prawda jest inna, skoro jest pretekst do oskarżenia władz?15:43, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 grudnia 2015

Niemieckie siły powietrzne rozpoczęły operacje wspierające ataki lotnicze międzynarodowej koalicji na cele Państwa Islamskiego (IS) w Syrii - poinformowała w nocy z wtorku na środę agencja dpa, powołując się na dowództwo Bundeswehry.

Źródło: Luftwaffe po raz pierwszy wsparło ataki na cele ISIS w Syrii

I co z tego? Nie da się wygrać wojny z ISIS samymi nalotami. Takie ataki z powietrza to jedynie sposób na podbudowanie morale ludzi, którzy siedzą daleko od terenu walk, czyli np. Niemców gdy atakuje Luftwaffe. Mieszkańcom Syrii, którzy cierpią pod butem ISIS, one nic nie dadzą, bo w ich efekcie linia frontu nie przesunie się nawet o metr.

Niestety, Państwo Islamskie trzeba zniszczyć stosując tradycyjne metody, czyli atak naziemny, ale do tego nikt z tych, którzy posłali swoje samoloty nad Syrię, się nie kwapi. Dlaczego? Bo to przyniesie nieuniknione straty w ludziach, a politycy jak ognia boją się sytuacji, gdy w ramach wyborów ktoś im przypomni, że posłali na śmierć żołnierzy aby walczyli w "cudzych" interesach.

09:40, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 13 grudnia 2015

Komitet Obrony Demokracji Wczoraj o 12:16 · Pierwsze oficjalne szacunki mówią o 50 tys. uczestników! WEDŁUG POLICJI 70 TYS. Dziękujemy!

Źródło: Komitet Obrony Demokracji

Chyba powinni się przemianować. W tym momencie po prostu kłamią w żywe oczy. Ja rozumiem, że można naciągać szacunki, bo radość dwoi czy troi w oczach, ale przypisywanie innym tego, czego nie powiedzieli, to już jest zdecydowana przesada. Dlaczego? Policja podaje całkowicie odmienne dane na temat tego, ile osób wzięło udział we wczorajszej demonstracji:

Z policyjnych danych wynika, że we wczorajszej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji wzięło udział od 17-20 tysięcy uczestników.

To mówi samo za siebie.

17:52, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 grudnia 2015

Gdyby ktoś wątpił, czego broni Komitet Obrony Demokracji, to pełną świadomość powinno mu dać to:

KOD zablokował mi możliwość komentowania po tym, jak wrzuciłem linka do strony pokazującej prawie 50 przypadków zignorowania przez PO orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, a następnie, po jego ukryciu prze admina, wskazałem publicznie, że nie bronią demokracji, tylko atakują PiS.11:42, yarpenzirgin , Krótkie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 07 grudnia 2015

Dla zainteresowany informacja: Na Lustrze zamieściłem wpis dotyczący "analizy" projektu zmian w regulaminie Sejmu wykonanej przez Komitet Obrony Demokracji. Zapraszam do lektury:

Nowy regulamin Sejmu według KOD

13:47, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »

Nóż się w kieszeni otwiera, kiedy widzi się takie rzeczy. Projekt ustawy wpłynął do Sejmu w grudniu 2013 roku i przez prawie dwa lata nie odbyło się nawet jego pierwsze czytanie!

Patrząc na takie rzeczy trudno nie wstawiać w do nazwy PO słówka "nie" i czytać jej jako "Platforma nieObywatelska", skoro ignorowali obywatelskie projekty ustaw.Tagi: polityka
11:57, yarpenzirgin , Krótkie
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 41