statystyka
poniedziałek, 15 maja 2017

Od ponad pół roku średnio co drugi dzień jeżdżę do pracy krajową dwójką. Nie jest to daleki dystans, bo zaledwie 55 kilometrów, ale czasami mam wrażenie, że uczestniczę w Grand Prix co najmniej Formuły 1. Szaleńcza prędkość, wyprzedzanie na trzeciego, totalne ignorowanie znaków zakazu... Horror.

W takich chwilach żałuję, że Policja nie ma prawa postawić fotoradaru w dowolnym miejscu bez jakiegokolwiek oznaczenia. Gdyby taki świr, który jedzie 150 km/h dostał dziesięć mandatów na dystansie 10 km trasy, to może wreszcie przestałby gnać jak idiota.

17:25, yarpenzirgin
Link Komentarze (1) »
niedziela, 02 października 2016

Obserwuję sobie to, co się obecnie dzieje w sprawie ustawy zakazującej aborcji w RP, i zastanawiam nad ludźmi, którzy krzyczą o tym, że nie tylko nie powinna być uchwalona, ale wręcz należy zalegalizować zabijanie nienarodzonych na życzenie. O ile potrafię zrozumieć ateistów, to przeraża mnie fakt, że wśród tych protestujących znajdziemy również chrześcijan. Jaka bowiem jest ich wiara i stosowanie się do przykazań?

Nie da się ukryć, że szatan wykonał doskonałą robotę (z jego punktu widzenia oczywiście).10:52, yarpenzirgin
Link Komentarze (5) »
środa, 16 marca 2016

- Prawo jest ponad nami, konstytucja jest ponad nami! Nie ma od tego odejścia! Nie możemy być czarną dziurą w Europie, na Boga! Wyrok trzeba opublikować - powiedział w Radiu Zet prof. Andrzej Rzepliński.

To się nazywa hipokryzja. Najpierw pan Rzepliński łamie prawo i Konstytucję, a teraz woła, że nie można "odchodzić" od prawa. Nie wiadomo czy płakać, czy się śmiać z tego człowieka.

Chyba raczej płakać, że ktoś taki nie dość, że jest sędzią, to jeszcze piastuje urząd prezesa Trybunału Konstytucyjnego, który ma pilnować przestrzegania Konstytucji w RP.  

wtorek, 08 marca 2016

Dostałem właśnie odpowiedź na moje komentarze do filmu Krzywizna Umyslu pana Grzegorza z kanalu Gww15, PLASKA ZIEMIA, JEZUSNONSTOP, w których zaprezentowałem wynik obliczeń dotyczących siły odśrodkowej oraz grawitacji, które działają na ciała umieszczone na równiku Ziemi, oraz link do doświadczenia ze starożytności, które posłużyło do obliczenia obwodu naszej planety. Stwierdziłem, że jest dość ciekawy, więc go poniżej skopiowałem, ale po uważnej analizie wykreśliłem wszystko, co nie jest merytoryczną odpowiedzią (czyli prezentacją kontrargumentów), a stanowi jedynie udawanie greka, personalne wycieczki czy odsyłanie do innych materiałów, których nawet nie podlinkowano:

+Wojciech Todorski Nie wiem jak to co przed chwila obliczyles "UDAWADNIA" ze ziemia to kula? Dalej nie dales zadnego dowodu. Takze, dowodu dalej nie ma poza zalozeniami, przypuszczeniami, spekulacjami I teoriami. Twoja teoria z cieniem I sloncem na podstawie ktorej ktos tam obliczyl niby obwod ziemi nie dowodzi wcale tego ze ziemia to kula, tylko ze slonce sie przesuwa nad ziemia pomiedzy Zwrotnikiem Raka a Koziorozca. Wy wszyscy "wierzycie" w jakies dziwne starozytne postacie jak ten slynny Arystoteles na ktorych "istnienie" nie macie zadnych dowodow poza tym ze dowiedzieliscie sie o nich w szkolach, ale jak przyjdzie do Jezusa Chrystusa to juz fikcja, wymysl, bajka. Naprawde jestescie zalosni I taki jest final tej konwersacji. Dowodu na ziemie kule jak nie bylo tak nie ma, zatem zegnam. Nie mam czasu na glupie gadki, juz to walkuje z wami o kilku lat I dalej nic nie dociera. Poogladajcie sobie filmy w rodzaju Debunking Globe Earth, to moze cos zrozumiecie. Do widzenia.

Patrząc na ten tekst smutno się robi kiedy jedynym merytorycznym fragmentem jest... imię i nazwisko.

10:19, yarpenzirgin
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 07 marca 2016

Czym się różni polemika przeciwnika płaskiej Ziemi od polemiki kogoś, kto uważa, że Ziemia nie jest kulą? No cóż, każdy może się przekonać porównując ze sobą te dwa filmy:Najlepiej to zrobić w takiej kolejności, jak wstawiłem oba filmy. Wnioski, które się nasuwają, są bardzo smutne.

08:32, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 marca 2016

Jeżeli zaczniesz polemizować z tezami głoszonymi przez piewców płaskiej Ziemi w miejscu, w którym mają władzę nad komentarzami, to gwarantowane jest, że nie opublikują tych, które podważają głoszone przez nich tezy.

10:54, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 grudnia 2015

FAŁSZYWY ALARM BOMBOWY PRETEKSTEM DLA WŁADZ, ABY PRZERWAĆ DEMONSTRACJĘ W WARSZAWIE....NO COMMENT

Źródło: Komitet Obrony Demokracji

No proszę, KOD znowu kłamie. W rzeczywistości było tak:

"Mariusz Mrozek wyjaśnił, że informacja o rzekomym podłożeniu ładunku wybuchowego w pobliżu Sejmu wpłynęła do dyżurnego z Centrum Powiadomienia Ratunkowego. – Następnie została przekazana nam, a my przekazaliśmy sprawę CBŚP w celu uwiarygodnienia doniesień. CBŚP wydało rekomendację, by nie przeprowadzać ewakuacji. Organizator podjął jednak inną decyzję i zakończył zgromadzenie – powiedział Mariusz Mrozek."

KOD sam rozwiązał zgromadzenie, a kłamie, że to władze przerwały demonstracje w Warszawie. Oczywiście kto by się przejmował, że prawda jest inna, skoro jest pretekst do oskarżenia władz?15:43, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 grudnia 2015

Niemieckie siły powietrzne rozpoczęły operacje wspierające ataki lotnicze międzynarodowej koalicji na cele Państwa Islamskiego (IS) w Syrii - poinformowała w nocy z wtorku na środę agencja dpa, powołując się na dowództwo Bundeswehry.

Źródło: Luftwaffe po raz pierwszy wsparło ataki na cele ISIS w Syrii

I co z tego? Nie da się wygrać wojny z ISIS samymi nalotami. Takie ataki z powietrza to jedynie sposób na podbudowanie morale ludzi, którzy siedzą daleko od terenu walk, czyli np. Niemców gdy atakuje Luftwaffe. Mieszkańcom Syrii, którzy cierpią pod butem ISIS, one nic nie dadzą, bo w ich efekcie linia frontu nie przesunie się nawet o metr.

Niestety, Państwo Islamskie trzeba zniszczyć stosując tradycyjne metody, czyli atak naziemny, ale do tego nikt z tych, którzy posłali swoje samoloty nad Syrię, się nie kwapi. Dlaczego? Bo to przyniesie nieuniknione straty w ludziach, a politycy jak ognia boją się sytuacji, gdy w ramach wyborów ktoś im przypomni, że posłali na śmierć żołnierzy aby walczyli w "cudzych" interesach.

09:40, yarpenzirgin
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 40